Zber elektroodpadu

Oznamujeme občanom, že v utorok 01. októbra 2013 od 10.30 h. sa v našej obci uskutoční zber elektroodpadu. Stačí ak odpad vyložíte pred bránku svojho domu.

Firma H+EKO,spol. s.r.o. uskutoční v obci zvoz nefunkčných elektrospotrebičov.
Staré a nefunkčné práčky, chladničky, mrazničky, sporáky, rúry na pečenie (samozrejme aj s elektromotorom) ďalej televízory, rádia, počítače, tlačiarne, kalkulačky, vysávače, žehličky, fritézy, hriankovače, rôzne malé domáce elektrospotrebiče, telefónne prístroje, mobily, vŕtačky, kosačky a mnoho iných veľkých aj malých nefunkčných elektrospotrebičov netreba nikde nosiť.

Stačí ak nefunkčné elektrické spotrebiče necháte na dostatočne viditeľnom mieste pred bránkou. V snahe zabrániť neoprávnenému rozoberaniu a následnému neporiadku vo Vašej obci je možné nechať nefunkčné elektrické spotrebiče aj na pozemku za bránou. V takomto prípade je však potrebné dostatočne viditeľne označiť bránu farebnou zástavkou pre lepšiu viditeľnosť (stačí kus nejakej farebnej látky, aby sme vás neprehliadli).

V prípade potreby sú naši pracovníci pripravený pomôcť s nákladnou rozmernejších alebo ťažších spotrebičov. Elektroodpad všetkého druhu vynesieme aj z pivníc, dvorov… Už nemusíte rozmýšľať kam so starým a nefunkčným elektrospotrebičom.

ZVOZ SA USKUTOČNÍ 1.10. 2013
V ČASE OD 10.30 h

Využite možnosť bezplatného odvozu starých a nefunkčných elektrospotrebičov, ktoré vám doslúžili a len zaberajú miesto v domácnosti.
Ďakujeme, že sa staráte o čistotu životného prostredia .
Informácie vám radi poskytneme aj na www.heko.sk alebo na tel. č.: +421 915 492 511, +421 55 674 87 77